Hakkımızda


UYMAN YAZILIM olarak, KARAYOLU YÜK TAŞIYICILARI FEDERASYONU ile yaklaşık 1 yıl üzerinde çalıştığımız nakliye sektöründe yük taşıyan ile yük verene kolaylık sağlayan uygulamamızda nihayi sonuca ulaştık.
Bu yazılımı gelşitirme sürecinde KARAYOLU YÜK TAŞIYICILARI FEDERASYONU ile gerek yüzyüze, gerek telefonla yaptığımız görüşmelerde nakliye sektörüne ne gibi kolaylıkları sağlayabileceğimize birlikte karar verdik.
Yükburada uygulamasının sektöre kattığı kolaylıklar başlıca şunlardır:
- Yükburada; yük taşıyan ile yük vereni bir araya getiren yeni nesil taşımacılık platformudur.
- Yükburada uygulamasıyla aracınıza, güzergahınıza uygun yükü filitre ederek bulabilirsiniz.
- Bulunduğunuz ilde yük verenin yayınladığı ilan aynı anda sizin ekranlarınıza da yansır.
- Yük taşıyanlar araçları boşta ise bunu uygulama üzerinden ‘’aracım boşta’’ butonunu kullanarak belirtirse, yük veren bu aracın boşta olduğunu 200 km mesafeden bile görüntüleyebilir. Yani yük veren ‘’bana 200 km uzaklıktaki boştaki araçları göster.’’ Şeklinde filitre ederse sizin boş olan aracınızı görüntüleyebilir.
- Yükburada uygulamasında yük taşıyan yükü bulabildiği gibi, yük veren de yük taşıyanı bulabilir.
- Yükburada uygulaması ile yük taşıyanlar; gideceği yere varmadan dönüş yükünü ayarlayabildiği gibi, yük veren dönüş güzergahındaki araçları görebilir.
- Yükburada uygulamasını KARAYOLU YÜK TAŞIYICILARI FEDERASYONU destekler.
Bu yazılımda emeği geçen Fırat Teknokent’te bulunan Sia Teknoloji yetkilisi Sayın Safa Merve TAŞÇI nezninde tüm ekibine teşekkür ederiz.

Yeni mahalle Mimar Faruk Caddesi No:9/2 23100 ELAZIĞ
0850 460 9402
[email protected]